POSTATARİHİ GİZLİLİK POLİTİKASI

Müşteri : "http://www.postatarihi.com">www.postatarihi.com  Sitesine Kayıtlı olan her Üye Kullanıcı olarak anılacaktır.

1 - Bütün Kullanıcıların kayıt yaparken Üyelik bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde yazması gerekir.

2 - Bilgileri eksik yada doğru olmayan Kullanıcılar, Kayıt şartlarını yerine getirmemiş sayılır ve Üyelikleri iptal edilir. Kullanıcılar tescil şartlarını yerine getirmek ile sorumludur.

3 - Bilgilerinde eksiklik yada yanlışlık olan Kullanıcıların. Site yönetimi ile irtibata geçerek Yanlışlıkların derhal düzeltilmesinin sağlanması gerekmektedir.

4 - Kullanıcı, Üyelik Kayıtlarını yapmadan önce Şartlar & Koşullar sözleşmesini okumalıdır, Kullanıcı Üyelik Kayıtlarını yaptıktan sonra Şartlar & Koşullar sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

5 - Postatarihi Bütün Kullanıcılarına, Kendilerinden yazılı izin alınmadan Kişisel Bilgilerini saklı tutmayı, hiç bir Kişi veya Kurumla Paylaşmamayı Taahhüt eder.

6 - Postatarihi, dilediği zaman bir Kullanıcının hesabını kapatma ve düzenleme yetkisine sahiptir.

7 - İşbu sözleşme kayıt tarihinde başlar, Fesih edilinceye kadar geçerli olur. Kullanıcı, online Üye kaydı veya herhangi bir yolla Postatarihi'nin hizmetlerinden yararlandığında bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Kullanıcı’nın Üyelik Kaydı esnasında onayladığı bu Sözleşme’de zaman içerisinde gerçekleşebilecek değişiklikler, Postatarihi'nin https://www.postatarihi.com Adresine sahip Sitesinin  Haber Bölümünde yayınlanarak ve/veya E-posta yolu ile Kullanıcıya bildirilecektir.

Kullanıcı, Postatarihi hizmetlerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki Sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. Saygıyla Duyurulur.